Oszczędność

Dzięki zaawansowanemu algorytmowi z góry znasz ostateczną, najlepszą cenę.

Szybkość

Możesz od razu zarezerwować wybrany pojazd, nie musisz czekać na ofertę przewoźnika.

Ekologia

Dzięku optymalizacji przejazdów dbamy o Matkę Ziemię poprzez zmiejszenie ruchu drogowego i zanieczyszczeń.

Opinie

Masz dostęp do ocen i opinii zbieranych przez społeczność nimBus na temat pojazdów i kierowców.

O NimBus


NimBus jest polsko-węgierską spółką, która poprzez darmową platformę internetową łączy klientów z przewoźnikami autokarowymi z Polski i Europy. Celem NimBus jest ułatwienie, przyspieszenie i zautomatyzowanie systemu rezerwacji busów i autobusów, dzięki ogromnej bazie informacji: cenach, zdjęciach, wyposażeniu oraz dostępności.

Wystarczy ustawić trasę wyjazdu, datę, liczbę pasażerów oraz wymagane wyposażenie i wcisnąć SZUKAJ a algorytm nimBus tworzy listę dostępnych w danym terminie autobusów i busów dopasowanych do Twoich potrzeb wraz z całkowitą ceną za wynajem na danej trasie z kierowcą.

Przeglądaj zdjęcia, porównuj ceny, opinie i wyposażenie pojazdów i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Kliknij REZERWUJ i zaczkaj, aż na Twój e-mail zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji. Dograj ewentualne szczegóły wyjazdu korzystając z wewnętrznego czatu, lub zadzwoń.

Dzięki nimBus nie musisz szukać przewoźnika z Twojej okolicy. Wykorzystuj super oferty dzięki funkcji „no empty ride”, która proponuje jazdę z przewoźnikiem z innych regionów Polski lub Europy, lecz nie ma aktualnie pasażerów i może przewieźć Cię taniej jednocześnie zmniejszając emisję spalin dbając o środowisko.

Jeśli jesteś biurem podróży i potrzebujesz większej liczby zamówień na raz, skontaktuj się z nami, a my ułatwimy Ci szukanie przewoźników jeszcze bardziej.

Sprawdź jakie to łatwe i dołącz za darmo do społeczności nimBus.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności