Oszczędność

Dzięki zaawansowanemu algorytmowi z góry znasz ostateczną, najlepszą cenę. Bez negocjacji.

Szybkość

Możesz od razu zarezerwować wybrany pojazd, nie musisz czekać na ofertę przewoźnika.

Ekologia

Dzięku optymalizacji przejazdów dbamy o Matkę Ziemię poprzez zmiejszenie ruchu drogowego i zanieczyszczeń.

Opinie

Masz dostęp do opinii zbieranych przez społeczność nimBus na temat pojazdów i kierowców.

DLACZEGO WARTO BYĆ Z NimBus?

Udostępnianie pojazdów na stronie nimbusy.pl oraz ich reklama jest zupełnie damorwa.

Cała kwota jaką płaci klient trafia bezpośrednio do Przewoźnika

  • Zdobywasz klientów spoza swojego regionu i nawiązujesz stałą współpracę z biurami podróży z Polski i zagranicy bez pośredników.
  • Nasz algorytm w automatyczny sposób zajmie się wyeliminowaniem Twoich pustych przebiegów i postojów poza bazą.
  • To Ty ustalasz cenę przejazdu i wysokość zaliczki.

NimBus jest polsko-węgierską spółką, która poprzez darmową platformę internetową łączy europejskie biura podróży oraz klientów indywidualnych z przewoźnikami autokarowymi. Celem NimBus jest ułatwienie, przyspieszenie i zautomatyzowanie systemu rezerwacji busów i autobusów, dzięki ogromnej bazie informacji: cenach, zdjęciach, wyposażeniu oraz dostępności.

Zaawansowany algorytm nimBus ma trzy funkcje:

Dopasowanie profilu firmy przewozowej (wielkość floty, wyposażenie pojazdów, zakres cenowy) do wymagań biur turystycznych (krajowych i zagranicznych) w celu podjęcia stałej, sezonowej współpracy.

Eliminacja pustych przejazdów i postojów dzięki funkcji „no empty ride” - w momencie zarejestrowania pustego przejazdu lub postoju, nimBus automatycznie dobiera klientów, którzy poszukują przejazdu w stronę bazy Przewoźnika. W sytuacji pustego postoju w innej części Polski lub Europy, dobiera klientów z regionu postoju.

Stworzenie łatwej w użyciu wyszukiwarki pojazdów z możliwością automatycznej rezerwacji na przejazdy indywidualne (turystyczne, okolicznościowe i biznesowe).

Wyszukiwarka dostępna na stronie nimbusy.pl działa w prosty sposób. Klient wprowadza dane dotyczące przejazdu, a algorytm nimBus w oparciu o stworzoną bazę przewoźników tworzy listę dostępnych w danym terminie pojazdów wraz z ich zdjęciami, wyposażeniem oraz ceną za przejazd. Klient wybiera pojazd i rezerwuje przejazd. Przewoźnik otrzymuje informacje o rezerwacji wraz ze wszystkimi szczegółami.

Dołącz do nas i zapełnij swój kalendarz zleceniami!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności